Przedszkole Publiczne nr 59 w Opolu

Pożegnanie przedszkola

Cztery lata tu spędziłem…….”, tak 17 czerwca śpiewali absolwenci, którzy żegnali przedszkole. Kolejna grupa naszych wychowanków wyruszyła w dalszą drogę. Jak zawsze były to dla nas wzruszające chwile. Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor Kornelia Macioszek witając wszystkich gości, rodziców i zapraszając do występów najpierw dzieci starsze, które zaprezentowały swoje umiejętności i wiadomości z j. angielskiego, niemieckiego, rytmiki, tańców oraz religii. Następnie swój repertuar przedstawiła grupa maluszków przygotowując na ten dzień tańce i piosenki. Punktem kulminacyjnym był polonez w wykonaniu odświętnie ubranych starszaków, rozpoczynających już we wrześniu swoją przygodę ze szkołą. Absolwenci żegnali się z przedszkolem śpiewając piosenki i recytując wiersze. Po tej wzruszającej chwili dzieci 5 – letnie obdarowały swoich kolegów własnoręcznie wykonanymi prezentami, a Pani dyrektor złożyła im życzenia i wręczyła Dyplomy Ukończenia Przedszkola oraz pamiątkowe książki. Słowa wdzięczności skierowała również do wszystkich rodziców za pracę na rzecz przedszkola. Uroczystość zakończyła się pięknym i wzruszającym podziękowaniem od rodziców i dzieci  dla nauczycieli i pracowników przedszkola. Absolwentom życzymy dużo radości, sukcesów w szkole oraz bezpiecznych i pogodnych wakacji.

DSC02097

DSC02094

DSC02093

DSC02101

DSC02108

DSC02128

DSC02139

DSC02152

DSC02153

IMG-20160617-WA0001